Klubbat för:
5 200 SEK
Utropspris
6 000 SEK
GEORGES SPIRO (Frankrike/Polen, 1909-1984), Surrealistiskt landskap, signerad och daterad Spiro -53, olja på pannå, 37x45 cm
377083
2016-04-18
Gör en kostnadsfri värdering här