Georges Spiro oljemålning

Georges Spiro oljemålning
Georges Spiro oljemålning
Georges Spiro oljemålning
Georges Spiro oljemålning
Georges Spiro oljemålning
Georges Spiro oljemålning

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

6 000 SEK

GEORGES SPIRO (Frankrike/Polen, 1909-1984), Växter i surrealistiskt landskap, signerad och Spiro, olja på pannå, 37x46 cm

Hack i pannå

377086

2016-04-18