Klubbat för:
850 SEK
Utropspris
1 500 SEK
OLLE NORDBERG (1905-1986): Höstlandskap, signerad Olle Nordberg , olja på duk, 70x85 cm
Färgbortfall
377088
2016-04-18
Gör en kostnadsfri värdering här