Vas Kina

Vas Kina
Vas Kina
Vas Kina
Vas Kina
Vas Kina
Vas Kina

Klubbat för:

4 200 SEK

1 500 SEK

VAS, porslin, Kina, 1700-tal, del av garnityr, dekor i emaljfärger, höjd ca 26,5 cm

Nagg, glasyrnagg

377094

2016-04-18