Acke Fornander

Acke Fornander
Acke Fornander
Acke Fornander
Acke Fornander

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

1 000 SEK

ACKE FORNANDER (1908-90), Telegrafgränd Stockholm, signerad A. Fonander, olja på pannå, 29x20 cm

377096

2016-04-18