Felix Fernandez Torrado oljemålning
2016-04-18
377121
| Klubbat belopp | 3 200 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
FELIX FERNANDEZ TORRADO (1916-1976), träd i landskap, signerad Fernandez, olja på duk, 82x98 cm