Felix Fernandez Torrado oljemålning

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

FELIX FERNANDEZ TORRADO (1916-1976), träd i landskap, signerad Fernandez, olja på duk, 82x98 cm

377121

2016-04-18