Hugo Zuhr oljemålning

Hugo Zuhr oljemålning
Hugo Zuhr oljemålning
Hugo Zuhr oljemålning
Hugo Zuhr oljemålning
Hugo Zuhr oljemålning
Hugo Zuhr oljemålning

Klubbat för:

1 700 SEK

1 500 SEK

HUGO ZUHR (1895-1971): Fjällmotiv, monogramsignerad, olja på duk, ca 45x64 cm

377124

2016-04-18