Jardinjär

Jardinjär
Jardinjär
Jardinjär
Jardinjär
Jardinjär
Jardinjär
Jardinjär
Jardinjär

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

JARDINJÄR, silver, 1900-talets första del, nyrokoko, höjd 13, längd 32 cm, vikt ca 320 g

Slitage, gåvorgravyr

377125

2016-04-18