Gösta Ydström oljemålning

Gösta Ydström oljemålning
Gösta Ydström oljemålning
Gösta Ydström oljemålning
Gösta Ydström oljemålning
Gösta Ydström oljemålning
Gösta Ydström oljemålning

Klubbat för:

1 500 SEK

Schätzwert

3 000 SEK

Beschreibung

GÖSTA YDSTRÖM (1861-1952): Fågeljakt, signerad och daterad Gösta Ydström 1899, olja på duk, 82 x 60 cm

Zustandsbeschreibung

Dukhål

377135

2016-04-18