Klubbat för:
1 500 SEK
Schätzwert
3 000 SEK
Beschreibung
GÖSTA YDSTRÖM (1861-1952): Fågeljakt, signerad och daterad Gösta Ydström 1899, olja på duk, 82 x 60 cm
Zustandsbeschreibung
Dukhål
377135
2016-04-18
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner