Klubbat för:
4 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
KARMSTOLAR, 1 par, 1800-tal, Biedermeier, inläggningar, svart klädsel, sitthöjd 46 cm
Lagningar, skador
377137
2016-04-18
Gör en kostnadsfri värdering här