Karmstolar 1 par

Karmstolar 1 par
Karmstolar 1 par
Karmstolar 1 par
Karmstolar 1 par
Karmstolar 1 par
Karmstolar 1 par
Karmstolar 1 par
Karmstolar 1 par
Karmstolar 1 par
Karmstolar 1 par
Karmstolar 1 par
Karmstolar 1 par

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

KARMSTOLAR, 1 par, 1800-tal, Biedermeier, inläggningar, svart klädsel, sitthöjd 46 cm

Lagningar, skador

377137

2016-04-18