Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
GUNNAR ZETTERSTRÖM (1902-1965): Stockholmsmotiv, signerad G. Zetterström, olja på pannå, 46x59 cm
377147
2016-04-18
Gör en kostnadsfri värdering här