Gunnar Zetterström

Gunnar Zetterström
Gunnar Zetterström
Gunnar Zetterström
Gunnar Zetterström

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

GUNNAR ZETTERSTRÖM (1902-1965): Stockholmsmotiv, signerad G. Zetterström, olja på pannå, 46x59 cm

377147

2016-04-18