Klubbat för:
1 500 SEK
2 500 SEK
MAJ SVANSTRÖM, matta, Klockaregårdens Hemslöjd, rölakan, signerad KH MS, 198 x 132 cm
Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg
smärre fläckar, smärre slitage, fransar med skador
377159
2016-04-26