Maj Svanström

Maj Svanström
Maj Svanström
Maj Svanström
Maj Svanström
Maj Svanström
Maj Svanström

Klubbat för:

1 500 SEK

2 500 SEK

MAJ SVANSTRÖM, matta, Klockaregårdens Hemslöjd, rölakan, signerad KH MS, 198 x 132 cm

Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg

smärre fläckar, smärre slitage, fransar med skador

377159

2016-04-26