Traktörpannor koppar
Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
TRAKTÖRPANNOR, 6 st, KASTRULL, FORM med hänkel, FISKGRYTA, koppar, delvis förtennta, varav 2 st märkta Kopparsmedjan Eskilstuna, 1 st märkt Harvard made in France
PROVENIENS: Ellen Rasch Lindqvist
2 tillhörande lock medföljer, 2 udda lock medföljer, bruksslitage
377167
2016-04-18