Bo Beskow

Bo Beskow
Bo Beskow
Bo Beskow
Bo Beskow
Bo Beskow
Bo Beskow

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

6 000 SEK

BO BESKOW (1906-1989): Komposition, signerad och daterad Beskow -45, olja på pannå, ca 29x100 cm
.

377195

2016-04-19