Dalahästar
2016-04-19
377202
| Klubbat belopp | 2 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
DALAHÄSTAR, 2 st., 1800-/1900-tal respektive 1900-talets mitt, höjd 19 cm respektive 15 cm
Avslag, färgbortfall, märken, ett ben med lagning, senare garnsvans