Bokhylla jugend

Bokhylla jugend
Bokhylla jugend
Bokhylla jugend
Bokhylla jugend
Bokhylla jugend
Bokhylla jugend

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BOKHYLLA, 1900-talets början, jugend, bemålad, flyttbara hyllplan, baksida stämplad Carlsson & Reicke, höjd ca 182, 36x106 cm

Senare bemålad, smärre slitage

377204

2016-04-19