Parfymbrännare samt lockask

Parfymbrännare samt lockask
Parfymbrännare samt lockask
Parfymbrännare samt lockask
Parfymbrännare samt lockask
Parfymbrännare samt lockask
Parfymbrännare samt lockask

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

PARFYMBRÄNNARE samt LOCKASK, 1800-tal, porslin respektive emalj, brännare märkt ""Et bocquet propriété", dosa med handmålat rokokomotiv, höjd brännare 11 cm, mått dosa höjd 3, 6,5x5 cm

Brännare med visst slitage, dosa med omfattande slitage

377217

2016-04-20