Piedestal

Piedestal
Piedestal
Piedestal
Piedestal

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 000 SEK

PIEDESTAL, tidigt 1900-tal, svarvad pelare, höjd 133 cm

Visst slitage

377222

2016-04-20