John Varley II olja på pannå

John Varley II olja på pannå
John Varley II olja på pannå
John Varley II olja på pannå
John Varley II olja på pannå
John Varley II olja på pannå
John Varley II olja på pannå

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

JOHN VARLEY II (1850-1933), Kvinna vid brunn - Japan, signerad och daterad John Varley -90, olja på pannå, 33x28 cm

377230

2016-04-19