Göteborgsstolar
2016-04-19
377243
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
STOLAR, 4 st, s.k. göteborgsstolar, 1900-talets andra hälft, mahognyfanér, sitthöjd ca 47 cm
1 med slitage, dynor med fläckar