John Berney Ladbroke

John Berney Ladbroke
John Berney Ladbroke
John Berney Ladbroke
John Berney Ladbroke
John Berney Ladbroke
John Berney Ladbroke

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

JOHN BERNEY LADBROKE (1803-1879): Landskap med figur, signerad J B Ladbroke, olja på duk, ca 30 x 34 cm

Smärre bättringar

377251

2016-04-19