Randi Fisher

Randi Fisher
Randi Fisher
Randi Fisher
Randi Fisher
Randi Fisher
Randi Fisher

Klubbat för:

16 000 SEK

Utropspris

20 000 SEK

RANDI FISHER (1920-1997): Motiv med husfasad, signerad och daterad Randi Fisher- 54, olja på pannå, ca 143x52 cm

377272

2016-04-19