Hallmöbel

Hallmöbel
Hallmöbel
Hallmöbel
Hallmöbel

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

HALLMÖBEL, 1950-tal, teak samt betsad bok, höjd 60, 70x31 cm

Bruksslitage

377299

2016-04-20