Hallmöbel
2016-04-20
377299
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
HALLMÖBEL, 1950-tal, teak samt betsad bok, höjd 60, 70x31 cm
Bruksslitage