Bokhylla

Bokhylla
Bokhylla
Bokhylla
Bokhylla
Bokhylla
Bokhylla

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BOKHYLLA, 1940-tal, låg modell, mahogny, etikettmärkt från Petterström & Karlsson, Tibro, höjd 90, 120x23 cm

Bruksslitage

377302

2016-04-20