Klubbat för:
1 300 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BOKHYLLA, 1940-tal, låg modell, mahogny, etikettmärkt från Petterström & Karlsson, Tibro, höjd 90, 120x23 cm
Bruksslitage
377302
2016-04-20
Gör en kostnadsfri värdering här