Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
CIGARRETUI, silver, Ryssland 1863, niellodekor med bladslingor resp. byggnad, invändigt förgyllt, ca 12,2x7,2 cm, vikt ca 132 g
Bucklor, bristningar, gummibanden saknas
377303
2016-04-28
Gör en kostnadsfri värdering här