Ernst Leitz Wetzlar mikroskop

Ernst Leitz Wetzlar mikroskop
Ernst Leitz Wetzlar mikroskop
Ernst Leitz Wetzlar mikroskop
Ernst Leitz Wetzlar mikroskop
Ernst Leitz Wetzlar mikroskop
Ernst Leitz Wetzlar mikroskop
Ernst Leitz Wetzlar mikroskop
Ernst Leitz Wetzlar mikroskop

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ERNST LEITZ, Wetzlar, mikroskop,1900-talets första hälft, mässing och svartlackerat gjutjärn, serienummer 215876, med bonokulärtyb och original tillbehörslåda med 2 extra par okular samt extra objektiv, översiktsmodell, samt extra spegel

Obetydligt slitage

377307

2016-04-20