Ernst Leitz Wetzlar mikroskop
Klubbat för:
3 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
ERNST LEITZ, Wetzlar, mikroskop,1900-talets första hälft, mässing och svartlackerat gjutjärn, serienummer 215876, med bonokulärtyb och original tillbehörslåda med 2 extra par okular samt extra objektiv, översiktsmodell, samt extra spegel
Obetydligt slitage
377307
2016-04-20