Klubbat för:
4 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
MATBORD, 1900-talets första hälft, fanérat i mahogny, höjd ca 75, diameter 116, 3 iläggssivor vardera 62 cm medföljer
Benen med ytskador, bordssivan med smärre skador
377348
2016-04-19
Gör en kostnadsfri värdering här