Matbord 1900-talets andra hälft

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

MATBORD, 1900-talets första hälft, fanérat i mahogny, höjd ca 75, diameter 116, 3 iläggssivor vardera 62 cm medföljer

Benen med ytskador, bordssivan med smärre skador

377348

2016-04-19