Spelschatull tidigt 1900-tal

Spelschatull tidigt 1900-tal
Spelschatull tidigt 1900-tal
Spelschatull tidigt 1900-tal
Spelschatull tidigt 1900-tal

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SPELSCHATULL för schack och backgammon, tidigt 1900-tal, mahogny, med schackbräde och filtklädd insida, 16 + 16 spelpjäser samt 2 par tärningar, 30 x 30 cm

Slitage, torrspricka

377363

2016-04-20