Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
1 000 SEK
SPELSCHATULL för schack och backgammon, tidigt 1900-tal, mahogny, med schackbräde och filtklädd insida, 16 + 16 spelpjäser samt 2 par tärningar, 30 x 30 cm
Slitage, torrspricka
377363
2016-04-20
Gör en kostnadsfri värdering här