Ring skjortknappar fickur guld
Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
1 500 SEK
RING, med karneol, Stockholm 1910, ringstorlek ca 20 mm, SKJORTKNAPPAR, 2 par, dekor med pärlor, FICKUR, 18 k guld, vitemaljerad urtavla, romerska siffror, blånerade visare, innerboett i metall, boettnr: 7126, diameter 35 mm
Sten med repor, boett med bucklor
377365
2016-04-20