Ring skjortknappar fickur guld

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

RING, med karneol, Stockholm 1910, ringstorlek ca 20 mm, SKJORTKNAPPAR, 2 par, dekor med pärlor, FICKUR, 18 k guld, vitemaljerad urtavla, romerska siffror, blånerade visare, innerboett i metall, boettnr: 7126, diameter 35 mm

Sten med repor, boett med bucklor

377365

2016-04-20