Per Olof Ultvedt

Per Olof Ultvedt
Per Olof Ultvedt
Per Olof Ultvedt
Per Olof Ultvedt

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

PER OLOF ULTVEDT (1927-2006), (2), "Gare Saint-Lazare, Paris" samt "Hamnbild - Amsterdam", signerad och daterad P.O Ultvedt, 1948 samt 1951, torrnål samt träsnitt (numrerad 1/25), 19x26,5 resp 18x28,5 cm,

PROVENIENS:
Konstnärens familj

377374

2016-04-21