Ojemålning oidentifierad konstnär

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 500 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (Armernien): Bygata från Jervan, singnerad och daterad k.W 1970r, olja på duk, ca 49x64 cm

377396

2016-04-19