Per Olof Ultvedt

Per Olof Ultvedt
Per Olof Ultvedt
Per Olof Ultvedt
Per Olof Ultvedt
Per Olof Ultvedt
Per Olof Ultvedt

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

PER OLOF ULTVEDT (1927-2006), Gårdsexteriör, signerad och daterad P.O Ultvedt 52, olja på pannå, 16,5x31 cm,

PROVENIENS:
Konstnärens familj

Hörnskada

377404

2016-04-21