Kopp

Kopp
Kopp
Kopp
Kopp
Kopp
Kopp

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

2 500 SEK

KOPP, Kina, porslin, 17/1800-tal, dekor av vapensköld, enligt uppgift von utfall, höjd 6 cm

Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg

Sslitage

377409

2016-04-27