Per Olof Ultvedt

Per Olof Ultvedt
Per Olof Ultvedt

Klubbat för:

6 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

PER OLOF ULTVEDT (1927-2006), I hamnen, signerad och daterad -51, krita, 38x52 cm,

PROVENIENS:
Konstnärens familj

377416

2016-04-21