Klubbat för:
6 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
PER OLOF ULTVEDT (1927-2006), I hamnen, signerad och daterad -51, krita, 38x52 cm,
PROVENIENS:
Konstnärens familj
377416
2016-04-21
Gör en kostnadsfri värdering här