Klubbat för:
40 000 SEK
Utropspris
30 000 SEK
BENGT-GÖRAN KARLSSON (född 1954): "Ballerinor", signerad BG Karlsson, olja på duk, ca 200 x 150 cm
PROVENIENS: Galleri Ferm
377447
2016-04-19
Gör en kostnadsfri värdering här