Per Olof Ultvedt

Per Olof Ultvedt
Per Olof Ultvedt
Per Olof Ultvedt
Per Olof Ultvedt

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

2 500 SEK

PER OLOF ULTVEDT (1927-2006), (2) Hus vid vatten, signerade PO Ultvedt, olja på pannå, 21x34,5 - 24x45 cm, oramade,

PROVENIENS:
Konstnärens familj

Ytskador

377459

2016-04-21