Bägare silver

Bägare silver
Bägare silver
Bägare silver
Bägare silver
Bägare silver
Bägare silver

Klubbat för:

11 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

BÄGARE, silver, Petter Sellstedt (1764-1810), Sundsvall 1784, invändigt förgylld, höjd ca 19 cm, vikt ca 420 g

Äldre monogram, slitage

377461

2016-04-19