Klubbat för:
1 000 SEK
2 000 SEK
PER OLOF ULTVEDT (1927-2006), Fjällmotiv, signerad a tergo PO Ultvedt, olja på duk, 27x35 cm,
PROVENIENS:
Konstnärens familj
377465
2016-04-21