Per Olof Ultvedt

Per Olof Ultvedt
Per Olof Ultvedt
Per Olof Ultvedt
Per Olof Ultvedt
Per Olof Ultvedt
Per Olof Ultvedt
Per Olof Ultvedt
Per Olof Ultvedt

Klubbat för:

1 000 SEK

2 000 SEK

PER OLOF ULTVEDT (1927-2006), Fjällmotiv, signerad a tergo PO Ultvedt, olja på duk, 27x35 cm,

PROVENIENS:
Konstnärens familj

377465

2016-04-21