Klubbat för:
1 300 SEK
Utropspris
2 000 SEK
KARL BERGMAN (1891-1965), kustlandskap med solbelysta tallar och ankrat skepp, signerad K Bergman, olja på duk, 69 x 89 cm
377477
2016-04-20
Gör en kostnadsfri värdering här