M Szuhodovszky blandteknik

M Szuhodovszky blandteknik
M Szuhodovszky blandteknik
M Szuhodovszky blandteknik
M Szuhodovszky blandteknik
M Szuhodovszky blandteknik
M Szuhodovszky blandteknik

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MIKLOS SZUHODOVSKY (född 1943), människans framsteg, monogramsignerad och daterad 1979-88, a tergo signerad M Szuhodovszky, blandteknik, 110 x 170 cm

377484

2016-04-20