Oidentifierad konstnär blandteknik

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal), liggande konstnär, otydligt signerad a tergo, blandteknik på pappannå, 70 x 100 cm, med dedikation till Leo (Holmgren)

Kantskador

377485

2016-04-20