Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
1 000 SEK
BERTEL BERTEL-NORDSTRÖM (1884-1967), kustbild, signerad och daterad Bertel-Nordström -42, olja på duk, 60 x 70 cm
377486
2016-04-20
Gör en kostnadsfri värdering här