Tore Palm färglitografi

Tore Palm färglitografi
Tore Palm färglitografi

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

TORE PALM (född 1933), kappseglingsbåtar, signerad Tore Palm, 200/300, färglitografi, 51 x 70 cm

377509

2016-04-20