Jan Stenvinkel färglitografier

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 500 SEK

JAN STENVINKEL (1933-1989) (2), suggestiva skogslandskap, signerade Stenvikel, 87/90 resp 51/110, färglitografier, bladmått ca 55 x 78 cm

377511

2016-04-20