Oskar Bergman pastell

Oskar Bergman pastell
Oskar Bergman pastell
Oskar Bergman pastell
Oskar Bergman pastell

Klubbat för:

2 800 SEK

3 000 SEK

OSKAR BERGMAN (1879-1963): Kustbild, signerad och daterad O Bergman 1906, pastell, ca 40 x 55 cm

377514

2016-04-20