Manuel Robbe etsning

Manuel Robbe etsning
Manuel Robbe etsning
Manuel Robbe etsning
Manuel Robbe etsning

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MANUEL ROBBE (1872-1936): Kvinna, signerad Manuel Robbe, 39, färgetsning, bladmått, ca 62x44 cm

Ngt gulnad

377515

2016-04-20