Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
MANUEL ROBBE (1872-1936): Kvinna, signerad Manuel Robbe, 39, färgetsning, bladmått, ca 62x44 cm
Ngt gulnad
377515
2016-04-20
Gör en kostnadsfri värdering här