Bengt-Håge Häverö

Bengt-Håge Häverö
Bengt-Håge Häverö
Bengt-Håge Häverö
Bengt-Håge Häverö
Bengt-Håge Häverö
Bengt-Håge Häverö
Bengt-Håge Häverö
Bengt-Håge Häverö
Bengt-Håge Häverö
Bengt-Håge Häverö

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

1 000 SEK

BENGT-HÅGE HÄVERÖ (1932-2014), skärgårdsmotiv, signerade och numrerade 191/360, tryckytans mått ca 35 x 42 cm

377520

2016-04-21