Thea Ekström oljemålning

Thea Ekström oljemålning
Thea Ekström oljemålning
Thea Ekström oljemålning
Thea Ekström oljemålning

Klubbat för:

5 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

THEA EKSTRÖM (1920-1988): Komposition i rött, signerad och daterad Ekström 18X61, ca 24 x 24 cm

Mindre bristning i höger nedre hörn

377522

2016-04-20