Klubbat för:
450 SEK
Utropspris
1 500 SEK
ANDERS THORVALD, relief, motiv av kvinna med duva, gips, signerad 55x46 cm
Nagg, slitage, blekt
377524
2016-04-20
Gör en kostnadsfri värdering här