Anders Thorvald

Anders Thorvald
Anders Thorvald
Anders Thorvald
Anders Thorvald
Anders Thorvald
Anders Thorvald

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ANDERS THORVALD, relief, motiv av kvinna med duva, gips, signerad 55x46 cm

Nagg, slitage, blekt

377524

2016-04-20