Lars Tärning

Lars Tärning
Lars Tärning
Lars Tärning
Lars Tärning

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LARS TÄRNING (född 1945): Utsikt genom port, signerad och daterad Lars Tärning -87, olja pannå, ca 32x23 cm

377532

2016-04-20